Таблиця розмірів Victoria’s Secret

Як правильно підібрати розмір бюстгальтера, спортивного топу чи верху купальника Victoria’s Secret

Victoria’s Secret використовує американську систему розмірів білизни. Якщо Ви знаєте свій європейський розмір, то підібрати білизну або купальник Victoria’s Secret не важко. Вам потрібно лише знайти свій розмір у таблиці відповідності нижче. Наприклад, європейському розміру 70С відповідає обсяг 32C чи S.

Як правильно визначити свій розмір бюстгальтера Victoria’s Secret

Для точного підбору розміру бюстгальтера необхідно зняти дві мірки. Перша мірка – це обхват під грудьми (той, що вимірюється в сантиметрах, наприклад – 75 см, 80 см і т.д.), а друга – це обхват грудей (мова йде про чашечки – це A, B, C і т.д. д.).

Обхват під грудьми. Виміряйте сантиметровою стрічкою обхват грудної клітки під грудьми.

Стрічка повинна щільно прилягати до тіла і проходити горизонтально. Під час зняття мірки потрібно випрямитись і провести замір у спокійному положенні, не на вдиху чи видиху. Отримане число можна порівняти з таблицею нижче.

Обхват грудей. Виконувати замір краще у нахилі. Це потрібно для того, щоб повністю виміряти всі тканини молочної залози, не тільки ті, що виступають назовні, коли ви стоїте рівно. Прикладіть сантиметрову стрічку на рівні самої частини грудей, що виступає. Зробіть кілька глибоких вдихів, щоб стрічка зручно закріпилася.

Вона має проходити строго горизонтально і не стискати груди. Для найточніших результатів під час виміру краще одягнути зручний бюстгальтер без коригувальних ефектів з м’якою чашкою. Руки піднімати не можна в жодному разі! Зафіксуйте показник та відніміть від нього об’єм під грудьми. Скористайтеся таблицею нижче та визначте розмір чашки.

Як правильно визначити свій розмір трусиків Victoria’s Secret

Для визначення розміру трусиків або плавок необхідно виміряти обхват стегон. Для цього прикладіть сантиметрову стрічку до виступаючих частин сідниць і з’єднайте її спереду.

Скористайтеся таблицею нижче та визначте свій розмір трусиків.

Як визначити свій розмір одягу Victoria’s Secret

Для визначення розміру одягу необхідно знати три параметри: обхват грудей, обхват стегон та обхват талії. Як дізнатися перші два написано вище, а для вимірювання обхвату талії необхідно зняти мірку за найтоншою її частиною. Для визначення розміру одягу скористайтеся таблицею нижче.